Pasja do muzyki to również fascynacja jej historią, rozwojem oraz postaciami mającymi na nią kluczowy wpływ. Wszystkich, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat muzyki, zapraszamy do naszej księgarni. For Music jest jedyną księgarnią muzyczną w Szczecinie, więc jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat muzyki, koniecznie nas odwiedź. Mieścimy się przy ulicy Kaszubskiej 4 (pomiędzy Kaskadą a Pl. Lotników)

Księgarnia Muzyczna

Literatura muzyczna

Literatura muzyczna, to bardzo szeroki temat. Pytanie, co najbardziej interesuje Ciebie? Rozwój muzyki na przestrzeni dziejów czy może biografia konkretnego artysty? W naszym księgozbiorze znajdziesz literaturę zarówno z zakresu historii muzyki, jak i biografie artystów, czy informacje o muzyce z innych stron świata. Będziesz mógł dowiedzieć się, w jaki sposób muzyka zmieniała się i ewoluowała na przestrzeni wieków, kto i dlaczego miał na nią kluczowy wpływ oraz jaką funkcję spełniała kiedyś, a jaką dziś. Zainteresowany?

Podręczniki

Jeśli uczęszczasz do szkoły muzycznej, z pewnością będą potrzebne Ci podręczniki. W naszym księgozbiorze znajdziesz kompletne zbiory podręczników do szkół muzycznych I i II stopnia. Powodzenia.

Szkoły gry

Z kolei dla samouków i osób, które chcą samodzielnie ćwiczyć grę na wybranym przez siebie instrumencie, polecamy szkoły gry. Jeśli chcesz samodzielnie nauczyć się grać na gitarze lub zgłębić tajniki gry na perkusji, lektura z tej półki będzie dla Ciebie obowiązkowa. Trzymamy kciuki.

Zbiory nut

A może chcesz zrobić wrażenie na swoich znajomych? Jednym z lepszych sposobów, który szczególnie działa na płeć piękną, jest samodzielne zagranie jednego z popularnych utworów. Jeśli chcesz się do tego dobrze przygotować, wybierz z naszego księgozbioru odpowiedni utwór, naucz się go i daj czadu.

Płyty winylowe

Jeśli choć trochę interesujesz się muzyką, zapewne wiesz, że płyty winylowe przechodzą dziś swoją drugą młodość. W czasach cyfrowego zapisu dźwięku, wiele osób zaczyna tęsknić za dźwiękiem i atmosferą, jaką może dać jedynie słuchanie muzyki zapisanej na winylu.

Prowadzimy sprzedaż i skup płyt winylowych. W naszych zbiorach posiadamy płyty zarówno z muzyką klasyczną, jak i popularną, dlatego jeśli i Ty jesteś fanem płyt winylowych, koniecznie odwiedź naszą księgarnię.

A może masz płyty, ale sam ich nie słuchasz? Przynieś je koniecznie do naszej księgarni, a będą miały szansę znaleźć nowych właścicieli, którzy je pokochają. Jeśli chcesz rozmawiać z nami w sprawie płyt winylowych, zadzwoń na numer: +48 605 555 291.

Odwiedź nas

...a powiemy Ci co warto przeczytać, poradzimy, jak zabrać się do nauki gry na instrumencie lub odkupimy od Ciebie płyty winylowe. Pamiętaj, For Music to więcej niż księgarnia muzyczna!