Szkoła Muzyczna Euromusic powstała z naszej pasji dzielenia się muzyką. Wierzymy, że w Szczecinie jest wielu utalentowanych ludzi, którzy swoją grą chcą ubarwić świat wokół nich. Czy Ty też jesteś taką osobą? A może jesteś rodzicem dziecka, które wykazuje zainteresowanie muzyką? Zapisz je do naszej szkoły, a zrobimy wszystko, by jego talent w pełni się rozwinął.

Szkoła Muzyczna

Na jakim instrumencie chcesz grać?

Niektórzy uczniowie od samego początku doskonale wiedzą, który instrument najbardziej do nich pasuje i na którym chcą się nauczyć grać. Jak sami twierdzą: To się po prostu czuje. Inni szukają nieco dłużej. Testują i sprawdzają, który z instrumentów do nich przemówi. A jak jest w Twoim przypadku?

Uczymy gry na: gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej, gitarze basowej,
oraz na: keyboardzie, pianinie, perkusji, saksofonie, bębnach conga i djembe.

Jeśli wśród tych instrumentów znajduje się „ten Twój”, zapraszamy na lekcje do naszej szkoły.

Dla małych i dużych

Nieważne czy masz lat cztery, czy czterdzieści, najważniejsze, że czujesz w sobie pasję do muzyki. Wierzymy, że każdy, kto ma choć odrobinę talentu i pasję do gry, jest w stanie nauczyć się grać na wybranym przez siebie instrumencie, dlatego prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Wejdź i sprawdź nasz grafik.

Zajęcia rodzinne

A może cała Twoja rodzina jest uzdolniona muzycznie? To doskonale się składa. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wspólną naukę gry lub śpiewu. Oprócz tego, że jest to doskonałą zabawą, to jeszcze niesamowicie zbliża do siebie. Jak zwierzają się nam nasi klienci: Nie ma nic bardziej wzruszającego niż rodzinny koncert świąteczny.

To jednak nie wszystko, prowadzimy również:

Zajęcia wokalne

Muzyka to nie tylko gra, to również śpiew. Jeśli chcesz wyjść z ukrycia. Jeśli chcesz by Twój głos nabrał odpowiedniej barwy i profesjonalnego brzmienia, koniecznie przyjdź do naszej szkoły i przekonaj się jak dobrze jesteś w stanie śpiewać.

Podstawy obsługi sprzętu nagłośnieniowego.

A może interesuje Cię zupełnie coś innego? Może chcesz umieć tak panować nad dźwiękiem, by koncerty i przedstawienia dostarczały słuchaczom niezapomnianych wrażeń? W tym przypadku również potrafimy Ci pomóc. Możemy nauczyć Cię podstaw obsługi sprzętu nagłośnieniowego.

Przygotowania do występów

To propozycja dla wszystkich tych, którzy są już gotowi na to, by pokazać światu swój talent. Jeśli chcesz zdobyć ostatnie szlify przed występem festiwalowym lub przed pokazaniem się w programie typu Voice of Poland, Must Be The Music itp., jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oprócz tego, że damy Ci cenne wskazówki odnośnie techniki śpiewu, poradzimy w jaki sposób poradzić sobie z tremą oraz co zrobić, by scena była Twoja.

Nagrania demo

Jeśli marzysz o karierze muzycznej, nagrania tego typu będą Twoim pierwszym krokiem w wielki świat. Chociaż nagrania te nazywają się „demo” warto zadbać, by były na wysokim poziomie. Dlatego jeśli chcesz wysłać komuś próbkę swojego talentu i mieć pewność, że nagranie jest zrobione profesjonalnie, skontaktuj się z nami. W gratisie dostaniesz jeszcze kilka cennych wskazówek od fachowców.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że nasi uczniowie w pełni rozwijają swoje talenty muzyczne. A Ty, jaki talent muzyczny chcesz w sobie rozwinąć?

Jeśli masz pytania dotyczące nauki gry na instrumentach muzycznych lub nauki śpiewu. Jeśli chcesz, by Twój talent muzyczny, lub talent Twojego dziecka, swobodnie się rozwijał, skontaktuj się z nami już teraz.